Szkoda Osobowa | Fieldfisher
Skip to main content

Szkoda Osobowa

Mieszcząca się w Londynie, kancelaria Fieldfisher, jest uznawana przez zaufane rankingi firm prawniczych, takie jak the Legal 500 and Chambers and Partners, za jedną z największych kancelarii prawnych specjalizujących się w odszkodowaniach powypadkowych w Wielkiej Brytanii. Nasi prawnicy są wysoko cenieni za ich specjalistyczną wiedze i szerokie doświadczenie. Fieldfisher skupia się na poważnych i skomplikowanych sprawach o wysokiej wartości.

Mieszcząca się w Londynie, kancelaria Fieldfisher, jest uznawana przez zaufane rankingi firm prawniczych, takie jak the Legal 500 and Chambers and Partners, za jedną z największych kancelarii prawnych specjalizujących się w odszkodowaniach powypadkowych w Wielkiej Brytanii.   Nasi prawnicy są wysoko cenieni za ich specjalistyczną wiedze i szerokie doświadczenie.  Fieldfisher skupia się na poważnych i skomplikowanych sprawach o wysokiej wartości.

Nasi prawnicy przeprowadzają sprawy o odszkodowanie za szkodę osobową w  Wielkiej Brytanii.

Specjalizujemy się w wielu różnych kategoriach spraw za szkody osobowe np. uszkodzenia mózgu, obrażenia kręgosłupa, urazy ortopedyczne takie jak np. amputacje; i sprawy o odszkodowania często dotyczą:

  • wypadków w pracy
  • wypadków drogowych
  • wypadków kolejowych
  • wypadków rowerowych i motocyklowych
  • katastrof lotniczych
  • chorób przemysłowych (rozedmy pluc i chorób związanych z azbestem).

Posiadamy również ogromne doświadczenie w przejmowaniu spraw od innych kancelarii prawnych, więc jeżeli uważasz, że Twoja obecna kancelaria prawna nie zajmuje się Twoją sprawą tak jak powinna, możesz przenieść swoje roszczenia do Fieldfisher.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub jeżeli uważasz, że masz sprawę o odszkodowanie powypadkowe, prosimy o kontakt z naszym polskim doradcą prawnym, Marleną Miśtak na numer telefonu 0330 460 6795

 lub marlena.mistak@fieldfisher.com lub wypełnienie krótkiego formularza internetowego.

 

 

Contact us

Aby uzyskać bezpłatną, niezobowiązującą rozmowę telefoniczną z jednym z naszych ekspertów od odszkodowań za szkodę osobową, zadzwoń pod numer 0800 358 3848 lub wypełnij nasz formularz.